Roger a.s. | Jednodušší finance

Náš tým

Adam Šoukal

CEO, Chairman
t: +420 733 127 680
m: asoukal@rogeras.com

Adam se stará o strategický rozvoj společnosti a spokojenost klientů, investorů, partnerů a zaměstnanců. Je společně s Tomášem spoluzakladatelem platformy a je hrdý na tým lidí, který platformu vybudoval a obsluhuje. Dva roky pracoval v Londýně pro banku Santander na akvizici bankovní instituce.

Tomáš Slobodník

CTO
t: +420 732 415 624
m: tslobodnik@rogeras.com

Tomáš se stará o vývoj a bezpečnost firemních systémů. Má na starosti integraci řešení třetích stran a vše co se ve společnosti týká technologií. Zkušenosti sbíral jako softwarový inženýr společnosti Honeywell Aerospace.

Dominik Stroukal

Hlavní ekonom
t: +420 607 704 006
m: dstroukal@rogeras.com

Dominik je hlavní ekonom Rogera. Vedle analytické práce má na starosti rozvoj Rogera do dalších oblastí, které teprve na svou fintechovou revoluci čekají. V současnosti vyučuje na VŠ CEVRO institut a vydal několik populárně naučných knih. Dříve působil jako hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a stejnou roli později zastával i v bance.

Adam Bursík

Head of Risk
t: +420 770 121 883
m: abursik@rogeras.com

Adam určuje strategii v oblasti řízení rizik spojených s prodejem pohledávek na platformě Roger. Další sférou, které se věnuje je oblast Treasury a spolupráce s externími partnery společnosti Roger.

Ivana Saxunová

Head of Sales
t: +420 739 184 642
m: isaxunova@rogeras.com

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo "na tělo" dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízením našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Alexandra Belkovová

Head of Operations
t: +420 739 169 254
m: abelkovova@rogeras.com

Saša v Rogerovi svým kolegům pomáhá s tím, co je právě potřeba. Nejvíce ji baví nakukovat pod pokličku fungování všech oddělení napříč celou firmou. Když ji zbyde volný čas, tráví ho jízdou na koni. Miluje moře a věčné studium italštiny.

Maroš Uváčik

Head of Marketing
t: +420 734 397 101
m: muvacik@rogeras.com

Maroš se společně se svým týmem stará o celkovou komunikaci Rogera. Připravuje a následně realizuje marketingovou strategii, díky které se rozšiřuje povědomí o službách Rogera mezi podnikatelskou komunitou. Ve volném čase aktivně hraje tenis.

Jan Kotek

Product Manager – Invoice Financing
t: +420 702 021 683
m: jkotek@rogeras.com

Honza v Rogerovi působí od roku 2017 a postupně se přes juniorního obchodníka vypracoval až na pozici manažera a odpovídá za náš produkt financování dodavatelského řetězce Invoice Financing. Volný čas tráví nejraději na golfovém hřišti.

Veronika Prokopová

Hlavní účetní
t: +420 702 190 194
m: vprokopova@rogeras.com

Než se Verča stala hlavní účetní, pracovala v Rogerovi několik let v týmu Transactions. Na tuto pozici ji perfektně připravilo nejen studium na Masarykově univerzitě, ale především vrozený smysl pro disciplínu a bezbřehý optimismus. Díky tomu nad účetními aspekty Rogera vládne pevnou rukou. Hlavu si od čísel nejraději čistí tancováním ve folklórním souboru, nebo v přírodě na pěších túrách.

Přidej se k nám

Chtěl/a bys pracovat v Rogerovi? Jsme brněnských fintech, od roku 2013 spravujeme největší tržiště faktur ve střední Evropě a děláme tak svět podnikání jednodušší. Jsme stále ještě malý tým mladých lidí, a protože rosteme a rozšiřujeme portfolio služeb, máme občas otevřené pracovní pozice.

Pokud jsme tě zaujali, zkus se podívat na aktuálně otevřené pracovní pozice.

Jak optimalizovat provozní finance?

Série doporučení od našeho CEO přímo na váš e-mail.

Provozní úvěr

 • Nevíte celkové náklady financování

 • Zvyšujete zadluženost podniku

 • Odvíjí se od bonity vaší společnosti

 • Platíte i když úvěr nečerpáte

 • Stanovena výše čerpání, navýšení je obtížné

 • Potřeba dokládat finanční výkazy

 • Časově a administrativně náročné

 • Schvalovací proces v půměru 2 měsíce

Roger Platba

 • V průměru za 1,57 % z hodnoty faktury

 • Nezadlužujete se

 • Odvíjí se od bonity vašeho odběratele

 • Financujete, jen když potřebujete

 • Žádné limity ani skryté poplatky

 • Rychlá a jednoduchá registrace

 • Vše vyřešíte online

 • Schvalovací proces v průměru 24 hodin