Roger | Jednodušší finance

Náš tým

Adam Šoukal

CEO, Chairman
t: +420 733 127 680
m: asoukal@rogeras.com

Adam se stará o strategický rozvoj společnosti a spokojenost klientů, investorů, partnerů a zaměstnanců. Je společně s Tomášem spoluzakladatelem platformy a je hrdý na tým lidí, který platformu vybudoval a obsluhuje. Dva roky pracoval v Londýně pro banku Santander na akvizici bankovní instituce.

Tomáš Slobodník

CTO
t: +420 732 415 624
m: tslobodnik@rogeras.com

Tomáš se stará o vývoj a bezpečnost firemních systémů. Má na starosti integraci řešení třetích stran a vše co se ve společnosti týká technologií. Zkušenosti sbíral jako softwarový inženýr společnosti Honeywell Aerospace.

Ivana Saxunová

Head of Sales
t: +420 739 184 642
m: isaxunova@rogeras.com

Ivanka se společně se svým týmem stará o naše klienty. Chystá jim nabídky přímo "na tělo" dle jejich potřeb a provází je celým akvizičním procesem. Protože se nabízením našich produktů věnuje už dlouho, nezaskočí ji žádný speciální požadavek a je vždy připravená vyjít všem maximálně vstříc. Ráda cestuje a to nejen služebně, ale i ve volném čase.

Alexandra Uváčik Belkovová

Head of Operations
t: +420 739 169 254
m: abelkovova@rogeras.com

Saša v Rogerovi svým kolegům pomáhá s tím, co je právě potřeba. Nejvíce ji baví nakukovat pod pokličku fungování všech oddělení napříč celou firmou. Když ji zbyde volný čas, tráví ho jízdou na koni. Miluje moře a věčné studium italštiny.

Adam Bursík

Head of Risk
t: +420 770 121 883
m: abursik@rogeras.com

Adam určuje strategii v oblasti řízení rizik spojených s prodejem pohledávek na platformě Roger. Další sférou, které se věnuje je oblast Treasury a spolupráce s externími partnery společnosti Roger.

Maroš Uváčik

Head of Marketing
t: +420 734 397 101
m: muvacik@rogeras.com

Maroš se společně se svým týmem stará o celkovou komunikaci Rogera. Připravuje a následně realizuje marketingovou strategii, díky které se rozšiřuje povědomí o službách Rogera mezi podnikatelskou komunitou. Ve volném čase aktivně hraje tenis.

Veronika Prokopová

Hlavní účetní
t: +420 702 190 194
m: vprokopova@rogeras.com

Než se Verča stala hlavní účetní, pracovala v Rogerovi několik let v týmu Transactions. Na tuto pozici ji perfektně připravilo nejen studium na Masarykově univerzitě, ale především vrozený smysl pro disciplínu a bezbřehý optimismus. Díky tomu nad účetními aspekty Rogera vládne pevnou rukou. Hlavu si od čísel nejraději čistí tancováním ve folklórním souboru, nebo v přírodě na pěších túrách.

Petr Juda

Head of Technology
t: +420 778 714 198
m: pjuda@rogeras.com

Petr se stará o vývoj a bezpečnost našich firemních systémů. Jeho zodpovědností je správné fungování Technology a technická koordinace Roger projektů. Svůj volný čas nejraději tráví s přáteli nebo cestováním.

Pavlína Bejčková

Head of Transactions
t: +420 770 121 882
m: pbejckova@rogeras.com

Pavlína v Rogerovi působí už čtyři roky. Na pozici Head of Transactions dohlíží na všechny transakce spojené s aukcemi – od jejich spuštění až po úplné vypořádání. Kromě toho se stará také o komunikaci s investory. Ve svém volném čase ráda cestuje a popíjí dobrou kávu, nepohrdne skvělým jídlem a proseccem. “Nejvíce si tady vážím skvělého kolektivu, se kterým trávíme společný čas i mimo práci.”

Přidej se k nám

Chtěl/a bys pracovat v Rogerovi? Jsme brněnský fintech, od roku 2013 spravujeme největší tržiště faktur ve střední Evropě a děláme tak svět podnikání jednodušší. Jsme stále ještě malý tým mladých lidí, a protože rosteme a rozšiřujeme portfolio služeb, máme občas otevřené pracovní pozice.

Pokud jsme tě zaujali, zkus se podívat na aktuálně otevřené pracovní pozice.

Podnikatelský úvěr

 • Nevíte celkové náklady financování

 • Zvyšujete zadluženost podniku

 • Odvíjí se od bonity vaší společnosti

 • Platíte i když úvěr nečerpáte

 • Stanovena výše čerpání, navýšení je obtížné

 • Potřeba dokládat finanční výkazy

 • Časově a administrativně náročné

 • Schvalovací proces v půměru 2 měsíce

Roger Platba

 • V průměru za 1,93 % z hodnoty faktury

 • Nezadlužujete se

 • Odvíjí se od bonity vašeho odběratele

 • Financujete, jen když potřebujete

 • Žádné limity ani skryté poplatky

 • Rychlá a jednoduchá registrace

 • Vše vyřešíte online

 • Schvalovací proces v průměru 24 hodin