Roger a.s. | Jednodušší finance

Příběh společnosti ...a máme pro Vás práci

O společnosti

Skupina společností „… a máme pro Vás práci“ vznikla v roce 2010 na podporu zaměstnanosti osob s handicapem, především dětí z Jihomoravského kraje vycházejících ze středních škol. V současné době zaměstnává více než 120 osob se zdravotním postižením a nabízí jim uplatnění v profesích jako jsou správa a údržba nemovitostí, pěstování hlívy ústřičné, autodoprava, montážní a kompletační práce.

Způsob využití Roger Platby

Výplaty mezd handicapovaným podporuje úřad práce. Proces je ale administrativně i finančně náročný, jelikož vyúčtování probíhá až po 180 dnech. „Abychom mohli v zaměstnávání pokračovat, museli jsme najít cestu, jak financování urychlit. Možnost nechat si proplatit faktury od Rogera je pro nás ideálním řešením. Zvládneme tak vyplatit mzdy a další prostředky využijeme pro náš rozvoj.“

Hlavní informace

  • Využívání plug-inu od Rogera v HELIOS Orange rozhraní
  • Faktury za leadery českého e‑commerce
  • Problémy s realizací obchodů kvůli dlouhým splatnostem

Benefity zkrácení splatností faktur

Marek Juha oceňuje, že si kdykoliv může nechat proplatit libovolnou fakturu. „Díky tomu, že máme prostředky na mzdy ihned k dispozici, můžeme si dovolit zaměstnat více handicapovaných lidí.“ Prostředky, které díky financování společnosti získají, mohou dále využít pro rozšiřování pracovních nabídek pro handicapované. 

Video případové studie

Přehrát video

Zaujal vás příběh společnosti …a máme pro Vás práci? Přidejte se i vy k více než 400 spokojeným klientům Roger Platby a získejte prostředky na rozvoj vašeho podnikání.