Roger a.s. | Jednodušší finance

Příběh společnosti ALISTech

O společnosti

ALIS Tech je mladá vývojářská firma, založená v roce 2018.  Specializuje se na vývoj inovativních technologií, které přispívají ke zvýšení bezpečnosti práce. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že si firma vyvíjí produkt od hardwaru až po software, proto dokáže nabídnout unikátní produkt na míru klientovým představám. 

 

Odběratelé společnosti jsou nejčastěji obchodníci z Česka, Slovenska, Dánska, Německa, Švédska a Itálie. Ti hledají potenciální zákazníky po světě a ALIS Tech dodává samotné řešení na míru.

Způsob využití Roger Platby

„Jako start-up jsme čelili typickým výzvám. Vybudování týmu, výkyvům v cashflow, zvládání administrativy a dlouhým splatnostem faktur.  Co se týče produktu, bylo těžké udělat univerzální produkt, který by pokryl potřeby všech zákazníků a byl cenově dostupný a především rentabilní,” okomentoval úskalí startupu CEO společnosti, Antonín Michl.

 

Vzhledem k problémům s tokem peněz, a následnému nedostatku prostředků na lidské zdroje, se ALIS Tech rozhodl využít financování od Rogera na základě referencí od mateřské společnosti Aledo s.r.o.

Hlavní informace

  • Financování produktů na zakázku
  • Dodávka do zahraničí = dlouhé čekání na proplacení
  • Nárůst počtu zakázek

Benefity zkrácení splatností faktur

„Platba od Rogera nás zaujala svojí jednoduchostí. V podstatě stačí zaslat mail. Je to otázka jednoho dodatku do faktury. Díky kvalitní referenci a dobrým vztahům jsme konkurenci ani nehledali,” dodává Antonín Michl.

 

Roger společnosti výrazně pomohl stabilizovat finanční toky a umožnil firmě soustředit se především na vývoj produktů.

Video případové studie

Přehrát video

Zaujal vás příběh společnosti ALISTech? Přidejte se i vy k více než 400 spokojeným klientům Roger Platby a získejte prostředky na rozvoj vašeho podnikání.