Roger a.s. | Jednodušší finance

Příběh společnosti OLPRAN

O společnosti

Česká společnost OLPRAN, s.r.o. vznikla již v roce 1991. V roce 1993 se začala zaměřovat výhradně na prodej a výrobu jízdních kol a jejich příslušenství. Společnost rostla natolik, že v roce 2008 dokončila výstavbu nejmodernějšího závodu pro výrobu jízdních kol ve střední Evropě. V tomto moderním skladu se OLPRANu daří vyrobit přes 90 000 kol.

Způsob využití Roger Platby

Typickými zákazníky společnosti jsou evropské obchodní řetězce a velké e-commerce platformy, jako například Alza.cz nebo Mall.cz.


“Dlouhodobě jsme se potýkali s problémem dlouhých splatností u některých odběratelů, což nám přineslo problémy s cash flow. Stávalo se, že ne vždy jsme mohli zrealizovat všechny zakázky z důvodu čekání na platby od odběratelů,”  

Tomáš Luňák, obchodní ředitel.

Hlavní informace

  • Využívání plug-inu od Rogera v HELIOS Orange rozhraní
  • Faktury za leadery českého e‑commerce
  • Problémy s realizací obchodů kvůli dlouhým splatnostem

Benefity zkrácení splatností faktur

“Díky financování od Rogera a využívání plug-inu od HELIOS Orange se můžeme naplno věnovat produkci kol. Ubyla nám zbytečná administrace a můžeme se tak plně soustředit na obchod, který naši firmu živí,”  Tomáš Luňák, obchodní ředitel.

Video případové studie

oplran_studie
Přehrát video

Zaujal vás příběh společnosti OLPRAN? Přidejte se i vy k více než 400 spokojeným klientům Roger Platby a získejte prostředky na rozvoj vašeho podnikání.